7 Wonders

7 divů světa je fantastická, dynamická a zábavná karetní budovatelská hra ze starověku.

Read moreShow less
1 089,00 Kč
Vyprodáno
Upozornit mě, až bude zboží dostupné
Kód produktu:
0620
Do oblíbených0
Přidat do srovnání0
Na seznam přání
Popis

Specifikace:
Název: 7 Wonders
Vydavatel: Repos Production
Rok vydání: 2010
Počet hráčů: 2 - 7
Doporučený věk: 10+
Doba hraní: 30 min
Jazyk: kompletně v angličtině

Popis:
7 divů světa je fantastická, dynamická a zábavná karetní budovatelská hra ze starověku. Staňte se vládcem starověkého města a pokuste se nesmazatelně zapsat do historie jako stavitel jednoho ze sedmi divů světa! Musíte se starat o nerostné zdroje, zpracovávat suroviny, rozvíjet své město po obchodní i politické stránce a při tom všem nezanedbat svou vojenskou sílu. Osvědčíte se jako schopný vůdce, stavitel, obchodník a myslitel? Sedm slavných měst čeká jen na vás!

Desková hra 7 divů světa probíhá ve třech obdobích. V každém z těchto období si hráč vezme sedm karet z balíčku pro tento věk určeném, z těchto sedmi karet vybere jednu a zbylé pošle následujícímu hráči. Poté všichni hráči odhalí zároveň své karty, zaplatí suroviny, pokud je to třeba nebo je naopak sbírají či reagují různě na ostatní hráče. Hráči mají každý vlastní herní plán s individuálními speciálními vlastnostmi, na kterém si organizují své karty. Tento plán je oboustranný. Každý hráč si poté vybírá další karty z balíčku odhozených karet, a to se opakuje, dokud každý hráč nezahraje šest karet v daném věku. Po třech obdobích hra končí. 7 divů světa je ve své podstatě hra na podobném základu jako Dobyvatelé vesmíru nebo Dominion - zde také "vyvíjíte" karty. Některé z těchto karet mají okamžitý efekt, jiné přidávají bonusy nebo vylepšení v pozdější fázi hry. Některé karty vám zpřístupní slevy během pořizování zboží, některé vám zas otevřou možnosti armády, kterou můžete zatlačit na své sousedy a způsobit tak, že ostatní nebudou brát nic kromě vítězných bodů. Každou kartu musí hráč okamžitě po líznutí vyložit, takže budete vždy vědět, jaké karty získává váš soused a jak jeho činy zapůsobí na to, co jste již stihli postavit. Karty budete brát zprava i zleva, takže bude dobré si kontrolovat vaše sousedy v obou směrech.

Hra je jazykově nezávislá!

Získaná ocenění:
Hra 7 Divů světa vyhrála prestižní cenu Kennerspiel des Jahres 2011! Tato cena je určena té nejlepší hře v roce 2011 pro pokročilé hráče a je novým rozšířením známější Spiel des Jahres!

Herní komponenty:
    7 desek divů
    7 karet divů
    49 karet 1. věku
    49 karet 2. věku
    50 karet 3. věku
    46 žetonů střetu
    24 mincí hodnoty 3
    46 mincí hodnoty 1
    1 bodovací tabulka
    2 referenční karty
    1 anglická pravidla
 

Read moreShow less
Detaily produktu
0620

Parametry

Počet hráčů
2
3
4
5
6
7
Hodnocení
Zatím nebyla přidána žádná hodnocení.

Ohodnotit

  • Hodnocení produktu:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Nahrát obrázky:
K nahrání obrázků je přetáhněte sem.

Settings

Zobrazit více
Žádný produkt nenalezen.

Menu

Vytvořte si účet zdarma, abyste si mohli ukládat produkty mezi oblíbené.

Přihlásit se

Create a free account to use wishlists.

Přihlásit se