Shuffle Heroes

Shuffle Heroes je rychlá karetní hra pro dva hráče, zasazená do temného fantasy světa planého steampunkových vynálezů a lovecraftovských monstrozit.

Read moreShow less
159,00 Kč
Na objednání (do 3 dnů)
Kód produktu:
0263
Výrobce:
Do oblíbených0
Přidat do srovnání0
Na seznam přání
Popis

Specifikace:
Název: Shuffle Heroes
Vydavatel: ADC Blackfire
Rok vydání: 2012
Počet hráčů: 2
Doporučený věk: 10+
Doba hraní: 25 min
Jazyk: kompletně v češtině

Popis:
Shuffle Heroes je rychlá karetní hra pro dva hráče, zasazená do temného fantasy světa planého steampunkových vynálezů a lovecraftovských monstrozit. Ve hře získáte dva hrdiny, každého s unikátními mechaniky reprezentovanými karetami, které smícháte dohromady, a takto vytvoříte svůj hrací balíček. Cílem hry je přemoci oba soupeřovy hrdiny, buď zabitím nebo vysílením. Během hry ničíte soupeřovy karty a velmi ovlivňujete jeho budoucí možnosti - nazýváme to "deck deconstruction".

Vše co pro hru potřebujete najdete v jedná krabici Shuffle Heroes. Hra vyjde rovnou ve třech jazycích: Čeština, Angličtina a Němčina.

Svět Shuffle Heroes
Svět se mění. Věda kombinovaná s magií odstartovala urychlenou industriální revoluci. Zapomínáme na pradávné tradice a nahrazujeme je nezodpovědností a chamtivostí. Vzestup magie toho přinesl daleko víc, než kdo předpokládal. Hrozivá stvoření z jiných sfér se tu začínají zabydlovat na úkor našich životů. Říše vedená moci chtivými oligarchy ignoruje všechny znamení přicházející zkázy a dále těží hlouběji, znečišťuje to málo co nám zbývá z přírody a oddává se malicherným sporům. Co se stane, když ochránci tohoto světa zanevřou na lidstvo? Kdo zastaví hrůzy z temných částí vesmíru, než náš drahocenný domov roztrhají na kusy? V budoucnu se těšte na příběhy popisující svět Shuffle Heroes

Seznámení se hrou
Ve hře najdete šest různých hrdinů, každého se svými unikátními mechanikami a balíkem karet, který ho reprezentuje. Před hrou nadraftujete dva hrdiny a zamícháte jejich karty dohromady, tím utvoříte svůj dobírací balíček. Díky tomu je ve hře spousta možných kombinací na hraní, a přitom je příprava na hru rychlá a jednoduchá. Hru se velmi rychle naučíte, během svého kola vždy buď zahrajete kartu, aktivujete schopnost hrdiny nebo si doplníte ruku. Při správně nakombinovaných efektech můžete akce řetězit a vytvářet devastující kombinace.
Vaším cílem je přemoci soupeřovy hrdiny, buď jim uberete jejich životy, nebo je vyčerpáte zničením dostatku karet z jejich balíku.
Jedna z hlavních mechanik Shuffle Heroes je právě ničení karet soupeře - takzvaný deck deconstruction. Vaše rozhodnutí, které karty během hry soupeři zničíte, silně ovlivní jeho možnosti v dalších kolech.

Herní komponenty:
    papírové žetony životů
    papírové žetony štítů
    přehledy hry pro hráče
    7 obrazových karet hrdinů
    7 karet hrdinů určených pro samotnou hru
    70 hracích karet
    karta s atmosférickým příběhem ke každému hrdinovi
    česká pravidla
 

Read moreShow less
Detaily produktu
0263

Parametry

Počet hráčů
2
Hodnocení
Zatím nebyla přidána žádná hodnocení.

Ohodnotit

  • Hodnocení produktu:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Nahrát obrázky:
K nahrání obrázků je přetáhněte sem.

Settings

Zobrazit více
Žádný produkt nenalezen.

Menu

Vytvořte si účet zdarma, abyste si mohli ukládat produkty mezi oblíbené.

Přihlásit se

Create a free account to use wishlists.

Přihlásit se