Andor: Dobrodružné legendy

Společenská hra, ve které se hráči budou snažit společeně zastavit invazi armád zla do doposud mírumilovného království. Ideální "velká hra" pro celou rodinu.

Read moreShow less
827,00 Kč
Vyprodáno
Upozornit mě, až bude zboží dostupné
Kód produktu:
0153
Výrobce:
Do oblíbených0
Přidat do srovnání0
Na seznam přání
Popis

Specifikace:
Název: Andor: Dobrodružné legendy
Vydavatel: Albi
Rok vydání: 2012
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: 10+
Doba hraní: 60 - 120 min
Jazyk: kompletně v češtině

Popis:
Společenská hra, ve které se hráči budou snažit společně zastavit invazi armád zla do doposud mírumilovného království. Ideální "velká hra" pro celou rodinu. Andor vás potřebuje! Andorská země je v nebezpečí. Z lesů a hor míří na hrad Rietburg hordy nepřítel. Pouze vaše skupinka hrdinů se jim může postavit a zemi zachránit. Podaří se vám hrad ubránit? Obrana hradu není jediné dobrodružství, které vás v Andoru potká... Připravte se na to, že musíte pomoci uzdravit nemocného krále, najít vzácné diamanty a v neposlední řade zneškodnit prastarého zuřivého draka. Jste tedy připraveni na dobrodružství? Uspějete jen, pokud budete držet pohromadě jako správní andorští hrdinové. Andor je kooperativní dobrodružná desková hra pro dva až čtyři hráče, ve které skupinka hrdinů musí spolupracovat, aby ochránila své království před invazními armádami ve fantasy světě.
Abyste bezpečně zajistili andorské hranice, budete muset splnit náročné úkoly v celkem pěti různých scénářích (včetně posledního, který si vytvářejí samotní hráči). Chytrý herní systém stále vysílá různé příšery směrem k vašemu hradu a vy budete muset správně rozvrhnout vaše herní cíle. Srdcem hry Andor je jeho unikátní kompozice propojující příběh s hratelností, díky které každý z herních scénářů vypráví plnohodnotný příběh, podle toho, jak hrdinové plní své úkoly. S každým scénářem (které se zde nazývají "Legendy") se před hráči otevírá nový původní příběh, ve kterém jsou protagonisty oni sami. Herní plán obsahuje tabulku, po které budete s každým vaším splněným úkolem posílat dřevěný žeton a s každým dalším bodem, na který se posune se obrátí nová karta legend, která uvede nějakou zásadní herní událost a posune mimo jiné dále i příběh. Ve výsledku budou hráči muset objevit správnou cestu k záchraně Andoru a skrze své hrdinské činy zařídit tomuto velkolepému fantasy příběhu šťastný konec. Budou tedy vaši hrdinové putovat krajem ve jménu vlastní slávy či se postaví na obranu říše? Odhalte epický příběh o slávě a hrdosti a staňte se legendami Andoru!

Herní komponenty:
   
oboustranný herní plán
    41 figurek s podstavci
    4 karty hrdinů
    přehled boje a vybavení
    142 kartónových dílků
    1 věž
    72 velkých karet
    66 malých karet
    20 kostek
    9 dřevěných žetonů
    5 dřevěných kostek
    dřevěná figurka vypravěče
    pravidla rychlé hry v češtině i slovenštině
    průvodce Andorem v češtině i slovenštině
 

Read moreShow less
Detaily produktu
0153

Parametry

Počet hráčů
2
3
4
Hodnocení
Zatím nebyla přidána žádná hodnocení.

Ohodnotit

  • Hodnocení produktu:
Popište tento produkt pomocí jednoduchých a krátkých slov.
Nahrát obrázky:
K nahrání obrázků je přetáhněte sem.

Settings

Zobrazit více
Žádný produkt nenalezen.

Menu

Vytvořte si účet zdarma, abyste si mohli ukládat produkty mezi oblíbené.

Přihlásit se

Create a free account to use wishlists.

Přihlásit se