Agricola (rozšíření) Zobrazit v plné velikosti

Agricola (rozšíření)

Rozšíření pro vynikající společenskou deskovou hru Agricola přinášející do původní hry 134 karet nových profesí a 104 karet vybavení.

Více informací

0096

Dostupnost: skladem

329,00 Kč

Zákazníci kteří zakoupili tento produkt zakoupili také:

Specifikace:
Název: Agricola (rozšíření)
Výrobce: Mindok
Rok vydání: 2008
Počet hráčů: 1-5
Doporučený věk: 12+
Doba hraní: 60-120min
Jazyk: kompletně v češtině

Popis:
Rozšíření pro vynikající společenskou deskovou hru Agricola přinášející do původní hry 134 karet nových profesí a 104 karet vybavení. S těmito kartami se hra stane ještě zajímavější a herní systém zajímavější.

Agricola je zcela nová desková hra, která za své krátké působení získala již celou řadu ocenění, což vypovídá o opravdové kvalitě této hry. Agricola je latinský výraz pro farmáře. Každý hráč začíná hru na malém hospodářství se dvěma členy rodiny, kteří na začátku hry bydlí v malé chýši. Každý člen rodiny může v daném kole provést jednu akci. Když nasbíráte potřebné množství dřeva a rákosu, můžete zvětšit svoji chýši a také zvýšit počet členů v rodině. Rozšíření rodiny vám sice přinese do dalšího průběhu hry více možností, budete však muset vyprodukovat více jídla, abyste početnou rodinu uživili. Jídlo se získává pěstováním obilí a zeleniny na polích. Vypěstovaným jídlem pak krmíte nejen sebe, ale také zvířata, které chováte na pastvách. Agricola nabízí neskutečné množství možností a to vše na pozadí originálních a téměř dokonale vyvážených herních mechanismů. Strategická hra, která osloví i nejnáročnější hráče.Podle hodnocení hráčů na celém světě je Agricola jedna z nejlepších deskových her všech dob.

Toto rozšíření lze hrát pouze se základní sadou hry Agricola.

Obsah balení:

    134 karet profesí
    104 karet vybavení
    2 karty balíčků
    česká pravidla

Napsat komentář

Agricola (rozšíření)

Agricola (rozšíření)

Rozšíření pro vynikající společenskou deskovou hru Agricola přinášející do původní hry 134 karet nových profesí a 104 karet vybavení.

Napsat komentář